ŚLUSARZ
  • Kielce
ŚLUSARZ
Kielce, Skrajna 80 a, 25-650 Kielce, powiat: m. Kielce, woj: świętokrzyskie
AEBI Schmidt Polska Sp. z o. o.
11. 3. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

według stanowiska

Inne wymagania
Mile widziane :Uprawnienia do obsługi wózków widłowych, suwnic, żurawi możliwość nabycia uprawnień.
Wykształcenie techniczne - ślusarz, mechanik.
Wymagania: Doświadczenie w pracy na stanowisku ślusarza. Bardzo dobra znajomość rysunku technicznego. Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi. Umiejętność pracy w zespole. Gotowość do pracy w systemie 3-zmianowym. Dobra organizacja i zaangażowanie w pracy.
Opis stanowiska pracy: Wykonywanie detali wg dokumentacji technicznej, nadzór jakościowy nad wykonywanymi detalami, obsługa wiertarki stołowej, dobór narzędzi i parametrów obróbki, nadzorowanie pracy maszyn, wykonywanie bieżących prac konserwacyjnych maszyn, przestrzeganie zasad bezpieczeństwa, higieny pracy.
Pracodawca oferuje: Prywatna opieka medyczna. Dofinansowanie do kursów i szkoleń.

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
trzy zmiany

  • Praca Kielce
  • Ślusarz Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179