Spawacz/Ślusarz/ Monter konstrukcji stalowych
  • Kielce
Kielce, Kielce, Świętokrzyskie, Polska
DarCraft
29. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Obowiązki:
- Składanie i spawanie konstrukcji stalowych
- montaż konstrukcji stalowych na placu budowy -wykonywanie detali według rysunku technicznego, - przygotowywanie elementów do spawania, - obróbka konstrukcji oraz elementów wykonanych ze stali
( czyszczenie, przygotowanie do cynkowania )
-obsługa narzędzi ręcznych, elektronarzędzi i przyrządów pomiarowych
Wymagania:
- Umiejętność korzystania z przyrządów pomiarowych, - Zdolności manualne (szlifierka, wiertarka itp.) - Dokładność, - Odpowiedzialność, - Dyspozycyjność, - Chęć do pracy, - Mile widziana znajomość rysunku technicznego, - Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy: - atrakcyjne wynagrodzenie, - praca w młodym, przyjaźnie nastawionym zespole, - umowa o pracę, umowa zlecenie - możliwość podnoszenia kwalifikacji

  • Praca Kielce
  • Monter Kielce
  • Spawacz Kielce
  • Ślusarz Kielce
  • Kielce - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030