Serwisant systemów wentylacji i klimatyzacji z niemieckim
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
firma niemiecka
13. 9. 2024

Niemiecka firma, będąca wiodącym dostawcą produktów czyszczących i higienicznych dla rzemiosła i przemysłu, a także świadcząca usługi porządkowo-higieniczne i badania pomiarowe najwyższej jakości poszukuje pracowników na stanowisko:
Serwisant systemów wentylacji i klimatyzacji
Miejsce pracy: Berlin/Ludwigswelde.
Obiekty: Przedszkola/Szpitale.
Zadania:
• Kontrola, konserwacja oraz serwis - urządzeń HVAC, konserwacja i naprawa systemów wentylacyjnych, konserwacja klap przeciwpożarowych, konserwacja urządzeń MSR (pomiarowo-kontrolnych), kontrola szaf sterowniczych, analiza usterek.
Wymagania:
• Prawo jazdy kategorii B w Niemczech - auto do 3,5 tony,
• Podstawowa wiedza techniczna i umiejętności manualne,
• Życzliwość i uprzejma interakcja z klientami i pracownikami,
• Język niemiecki – minimum podstawowy.
Gwarantujemy:
• Stabilne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę/B2B (docelowo na czas nieokreślony po 6-tygodniowym okresie próbnym),
• Wynagrodzenie - 17 EUR przy stałym zatrudnieniu, 25 EUR dla samozatrudnionych (kwoty brutto),
• Pracę od poniedziałku do piątku – weekendy wolne na zjazdy do Polski,
• Zakwaterowanie - na montażach będzie opłacone,
• Szkolenia oraz możliwości awansu - na montera brygadzistę, na kierownika projektu w dziedzinie systemów wentylacyjnych.
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie dokumentu CV drogą elektroniczną lub tel. 537 504 404 – Karolina. Nie odbieram? Napisz sms „MRS” – oddzwonię!
KRAZ 13 471
Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do BEREKER DOMINIS Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Gorzów Wielkopolski
  • Serwisant Gorzów Wielkopolski
  • Technik żywienia i gospodarstwa domowego Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. kadr i płac Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Gorzów Wielkopolski
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567