Magazynier / Serwisant opon
  • Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka
mazowieckie, Nowa Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), k. Płocka, mazowieckie, Polska
OPOLTRANS Spółka z o.o.
12. 4. 2024

Opoltrans Sieć Hurtowni Motoryzacyjnych zajmuje się kompleksową obsługą i zaopatrzeniem firm transportowych i serwisów samochodowych w części zamienne i usługi. Jest importerem części zamiennych z całego świata i obsługuje docelowo wiele tysięcy firm transportowych, serwisowych i handlowych w kraju i w Europie.

Opis stanowiska:

  • Montaż i wymiana ogumienia
  • Wymiana oleju
  • Drobne naprawy serwisowe
  • Prace magazynowe (przyjmowanie - wydawanie towarów, praca ze skanerem)
  • Dbałość o prawidłowy obieg dokumentacji magazynowej

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w wymianie ogumienia w samochodach ciężarowych
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej
  • Umiejętność współpracy w zespole, dyspozycyjność, odpowiedzialność
  • Zaangażowanie i inicjatywa

Oferujemy:

  • Atrakcyjny i motywacyjny system prowizyjny
  • Stabilne warunki współpracy w systemie biznes dla biznesu B2B
  • Możliwości rozwoju zawodowego i osobistego w renomowanej i prężnie rozwijającej się firmie motoryzacyjnej.
  • Szkolenie i wdrożenie

  • Praca mazowieckie
  • Serwisant Wysokie Mazowieckie
  • Serwisant mazowieckie
  • Magazynier mazowieckie
  • Magazynier Wysokie Mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659