Serwisant rowerowy
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Ecojob Sp. z o.o
12. 4. 2024

Agencja Ecojob Sp. z o.o. (certyfikat 12864) świadczy usługi związane z leasingiem, outsourcingiem oraz rekrutacjami stałymi. Jesteśmy międzynarodową agencją pracy tymczasowej z ponad 10letnim doświadczeniem zawodowym. Realizujemy usługi w Polsce, Francji, Belgii i Niemczech. Dostarczamy pracowników do branży przemysłowej, automotive, medycznej i farmaceutycznej, budowalnej.
W tej chwili dla naszego Klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Serwisant rowerowy, praca w Warszawie.
Stanowisko pracy:
Twój zakres obowiązków:
- wykonywanie napraw rowerów,
- skręcanie rowerów,
- regulacja przerzutek,
- wymiana dętek, pedałów, smarowanie,
- praca w sklepach firmowych klienta,
Nasze wymagania:
- mile widziane doświadczenie zawodowe w obszarze serwisu,
- zdolności manualne,
- dokładność, skrupulatność,
- umiejętność posługiwania się narzędziami – śrubokręt, wkrętarka itp.
Co oferujemy:
- zatrudnienie od zaraz do 31.08.2024r.
- wynagrodzenie 5500zł brutto + premia kwartalna,
- możliwość pracy w godzinach nadliczbowych,
Prosimy o przesyłanie CV przez przycisk aplikuj.
Widniejemy w Krajowym Rejestrze Agencji Zatrudnienia pod numerem 12864.

  • Praca Poznań
  • Kurier rowerowy Poznań
  • Serwisant Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749