Serwisant, Mińsk Mazowiecki + delegacje
  • Minsk Mazowiecki
Mińsk Mazowiecki, Minsk Mazowiecki, Masovian Voivodeship, Polska
B8 Recruitment Sp. z o.o.
16. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • naprawy, wymiany, obsługę urządzeń i podzespołów w taborze kolejowym;
  • praca na miejscu oraz w delegacjach;
  • praca na podstawie schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej.

WYMAGANIA:
  • doświadczenie zawodowe na stanowisku elektromontera, elektronika, elektryka, elektromechanika;
  • posiadanie uprawnień SEP powyżej 1 kV;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętności czytania schematów elektrycznych i posługiwania się dokumentacją techniczną;
  • umiejętności posługiwania się aparaturą kontrolno-pomiarową oraz narzędziami.

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
  • pracę w godzinach 7:00 - 15:00 + ewentualne nadgodziny;
  • pracę na miejscu oraz w delegacjach na terenie Polski (Kraków, Wrocław, Poznań) - czas pracy liczy się od momentu rozpoczęcia podróży;
  • wynagrodzenie w granicach 36-43 zł brutto;
  • stałą pracę w stabilnej firmie.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Serwisant Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    108 175
    18 202