Specjalista ds. spawalnictwa, Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki, miński, mazowieckie
Mińsk Mazowiecki
Service Technical
12. 4. 2024
8000 - 11000 brutto

Dla naszego Klienta specjalizującego się w naprawach pociągów poszukujemy Specjalisty ds. spawalniczych.

Jeśli posiadasz doświadczenie w branży kolejowej w nadzorze spawalniczym, koniecznie się zgłoś. Zapewnimy dobrą pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem.

Miejsce pracy: Mińsk Mazowiecki

Oferujemy

  • umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcą;
  • pracę w godzinach 7:00 - 15:00;
  • wynagrodzenie w granicach 8000 - 11000 brutto, zależne od Twojego doświadczenia i potrzeb;
  • stałą pracę w stabilnej firmie.

Obowiązki

  • opiniowanie umów pod kątem zdolności wytwórczych oraz zdolności realizacji projektów zgodnie z obowiązującymi lub wymaganymi przez zleceniodawcę przepisami i normami;
  • nadzorowanie procesów technologicznych i prac produkcyjnych obejmujących spawanie i metody pokrewne;
  • planowanie szkoleń dla spawaczy;
  • prowadzenie rejestru spawaczy posiadających uprawnienia do spawania, podejmowanie decyzji o przedłużeniu posiadanych uprawnień na podstawie badań;
  • kontrola i badanie materiałów podstawowych i dodatkowych do spawania, przygotowania złączy, dopasowaniem zamocowanie oraz szczepienie.

Wymagania

  • minimum 2-letnie doświadczenie w branży kolejowej jako nadzór spawalniczy;
  • dyplom międzynarodowego inżyniera spawalnika - IWE lub Technologa Spawalnictwa IWT/EWT;
  • certyfikat badań wizualnych VT2;
  • prawo jazdy kat. B;
  • umiejętność posługiwania się AutoCAD, programami graficznymi i pakietem MS Office.

Zapraszamy do aplikowania na to stanowisko poprzez formularz zgłoszeniowy. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu pod 533591777.

Agencja zatrudnienia - nr wpisu 26915

  • Praca Mińsk Mazowiecki
  • Mińsk Mazowiecki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864