Serwisant (m/k)
  • Katowice
Katowice, Katowice, śląskie, Polska
Trenkwalder
25. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Zadania:

  • praca mobilna - wyjazdy do klientów (woj. Opolskie, Śląskie, Małopolskie, Świętokrzyskie),
  • naprawy i konserwacja pras, prasokontenerów oraz belownic do odpadów,
  • diagnozowanie i usuwanie usterek,
  • rozwiązywanie problemów technicznych,
  • przeprowadzanie konserwacji oraz napraw układów automatyki,
  • wykonywanie przeglądów maszyn,
  • współpraca przy zleceniach produkcyjnych.

Wymagania:
  • wiedza z zakresu automatyki/elektroniki,
  • umiejętność czytania dokumentacji technicznej (schematy elektryczne i hydrauliczne),
  • uprawnienia SEP do 1kW,
  • uprawnienia spawalnicze MAG 135,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do 3-tygodniowego płatnego szkolenia w siedzibie firmy - woj. Wielkopolskie.

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio w firmie naszego Klienta,
  • wynagrodzenie podstawowe do 9 500 zł brutto,
  • premia za wyniki,
  • wypłacane nadgodziny,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • możliwość ciągłego rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji.

Proces rekrutacyjny on-line podzielony na dwa etapy:
  • Rozmowa telefoniczna z Konsultantem Rekrutacji Trenkwalder
  • Spotkanie on-line z docelowym pracodawcą.

  • Po podjęciu decyzji o zatrudnieniu - przewidziane 3-tygodniowe płatne szkolenie w siedzibie firmy (woj. Wielkopolskie) - zapewniony hotel.

  • Praca Katowice
  • Serwisant Katowice
  • Katowice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228