Pracownik produkcji (m/k)
  • Sosnowiec
Sosnowiec, Sosnowiec, śląskie, Polska
Trenkwalder
26. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska:

  • praca przy obsłudze prostych maszyn,
  • pomoc przy produkcji plastikowych elementów do samochodów,
  • obsługa i nadzór maszyn produkcyjnych,
  • utrzymywanie w czystości maszyn i stanowiska pracy,
  • wizualna kontrola jakości.

Wymagania:
  • doświadczenie na produkcji (mile widziane),
  • gotowość do podjęcia pracy w systemie 3-zmianowym,
  • rzetelność i zaangażowanie,
  • umiejętność pracy w zespole.

W zamian za Twoją pracę oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę tymczasową,
  • wynagrodzenie podstawowe + premia do 350 brutto,
  • możliwość skorzystania z opieki medycznej, ubezpieczenia grupowego oraz pakietu sportowego.

Agencja zatrudnienia Trenkwalder & Partner Sp. z o.o., nr cert. 388.

  • Praca Sosnowiec
  • Pracownik produkcji Sosnowiec
  • Pracownik umysłowy Sosnowiec
  • Pracownik biurowy Sosnowiec
  • Pracownik kolei Sosnowiec
  • Pracownik fizyczny Sosnowiec
  • Pracownik ochrony Sosnowiec
  • Pracownik socjalny Sosnowiec
  • Pracownik ds. administracji Sosnowiec
  • Pracownik instytucji kultury Sosnowiec
  • Pracownik na wysokościach Sosnowiec
  • Sosnowiec - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963