Serwisant/Elektryk
  • Nadarzyn
Nadarzyn, Nadarzyn, Mazowieckie, Polska
Diebold Nixdorf
28. 3. 2024

Expect more. Connect more. Dołącz do Diebold Nixdorf - jesteśmy czołowym producentem bankomatów i systemów obsługi płatności na świecie. Jesteśmy liderem w dziedzinie rozwoju i wdrażania zaawansowanych technologii informatycznych. Wśród naszych klientów znajdują się banki i instytucje finansowe, sieci handlowe, sieci paliwowe, centra logistyczne i rozliczeniowe zlokalizowane na całym świecie.
Opis stanowiska
Osoba na tym stanowisku naprawia i testuje mechaniczne i elektromechaniczne zespoły i podzespoły. Pracuje na podstawie rysunków, szkiców, schematów elektrycznych oraz pisemnych lub ustnych instrukcji w celu zrozumienia i wykonania czynności naprawczych i/lub testowych.
Obowiązki
Wsparcie techniczne w zakresie napraw i napraw produktów dla przydzielonych zespołów i podzespołów mechanicznych i elektromechanicznych
Identyfikacja i naprawa usterek przypisanych produktów poprzez praktyczne zastosowanie nabytych technologii i umiejętności
Demontaż, czyszczenie i montaż przypisanych produktów w połączeniu z działaniami renowacyjnymi
Generowanie i przygotowanie raportów (testy, dzienniki napraw, dokumentacja napraw, sprzęt testowy)
Zgłaszanie powtarzających się problemów jakościowych odpowiednim osobom lub grupom
Poszerzanie praktycznej wiedzy na temat całej linii produktów oraz powiązanej diagnostyki i procedur testowych
Używanie precyzyjnych przyrządów, takich jak mikrometry, suwmiarki i mierniki otworów do pomiaru części składowych i pomocy w naprawie, renowacji i powiązanych działaniach.
Wymagania
Minimum 2-4 lata doświadczenia w zawodzie technika napraw
Dobre umiejętności komunikacyjne
Doświadczenie w montażu mechanicznym/elektromechanicznym.
Z naszej strony oferujemy
Umowę o pracę na pełny etat
Program szkoleniowy od pierwszego dnia pracy
Dostęp do najnowocześniejszych technologii
Możliwości rozwoju (ścieżki kariery, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia, uczestnictwo w dodatkowych projektach)
Atmosferę wsparcia i współpracy w naszych zespołach
Ubezpieczenie na życie
Prywatną opiekę medyczną
Kartę Multisport
26 dni urlopu niezależnie od stażu pracy
Dostęp do platformy szkoleniowej - ok. 8000 szkoleń (w tym szkolenia certyfikowane)
Program poleceń pracowniczych.

  • Praca Nadarzyn
  • Serwisant Nadarzyn
  • Elektryk Nadarzyn
  • Nadarzyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714