Serwisant/Mechanik maszyn przemysłowych
  • Tarczyn
Tarczyn, Tarczyn, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024

Poszukujemy osoby na stanowisko Serwisant/Mechanik maszyn przemysłowych do firmy zajmującej się produkcją maszyn i części metalowych.

Oferujemy pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

Lokalizacja: 05-555 Suchodół k. Tarczyna

Oczekujemy

  • wykształcenia technicznego
  • doświadczenia na podobnym stanowisku
  • praktycznej wiedzy z zakresu utrzymania ruchu na produkcji
  • znajomości mechaniki przemysłowej, budowy maszyn
  • znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
  • znajomość języka hiszpańskiego lub francuskiego będzie dodatkowym atutem

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od Twoich kwalifikacji
  • profesjonalne wdrożenie
  • pakiet benefitów pozapłacowych

Zadania

  • serwis maszyn znajdujących się u klienta
  • reagowanie na awarie
  • wykonywanie serwisów gwarancyjnych, także za granicą (Hiszpania, Maroko)

  • Praca Tarczyn
  • Serwisant Tarczyn
  • Mechanik Tarczyn
  • Operator maszyn Tarczyn
  • Tarczyn - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179