SERWISANT
  • Czechowice-Dziedzice
SERWISANT
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Silesian Voivodeship, Polska
Vertex S.A.
6. 6. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

-Naprawy serwisowe ,usługi montażowe

- Rozwiązywanie problemów technicznych

- Diagnostykę usterek

- Tygodniowe wyjazdy serwisowe ( 2 razy w miesiącu )

WYMAGANIA:

- Wiedza z zakresu elektryki (mile widziane świadectwo kwalifikacji eksploatacji urządzeń i instalacji do 1kv)

- doświadczenie w obsłudze urządzeń i narzędzi pneumatycznych oraz elektrycznych

- Umiejętności manualno-montażowe

- Prawo jazdy kategorii B-wyjazdy serwisowe -Kraj, Europa

Mile widziane doświadczenie w branży

OFERUJEMY:

- Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

- Atrakcyjne warunki zatrudnienia

- Dostęp do programu MultiSport,

- Spotkania/ wyjazdy integracyjne

- Zniżkę na asortyment dostępny w Firmie

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Serwisant Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157