Serwisant Samoobsługowych Myjni Bezdotykowych
  • Czechowice-Dziedzice
Czechowice-Dziedzice, Czechowice-Dziedzice, Śląskie, Polska
Tixewash Polska Danuta Alchimowicz Sp.j.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • uruchomienia nowych obiektów

  • naprawy, przeglądy i modernizacje samoobsługowych myjni samochodowych

  • udzielanie klientom wsparcia technicznego w zakresie obsługi myjni

  • szkolenia klientów w zakresie obsługi i eksploatacji myjni

  • współpraca z innymi działami w firmie

WYMAGANIA:
  • wykształcenie zawodowe lub średnie techniczne (elektromechanik, mechanik, elektronik instalator lub pokrewne)

  • prawo jazdy kat. B

  • podstawowa znajomość elektrotechniki

  • elastyczność i gotowość na wyjazdy służbowe

  • mile widziana znajomość języka angielskiego

OFERUJEMY:
  • ciekawą pracę w stabilnej firmie

  • przyjazną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • odpowiednie narzędzia pracy

  • szkolenia

  • Praca Czechowice-Dziedzice
  • Serwisant Czechowice-Dziedzice
  • Czechowice-Dziedzice - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509