Service Desk Specialist with French and English
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Posługujesz się biegle językiem francuskim? Sprawnie komunikujesz się w języku angielskim? Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku?
Mamy pracę dla Ciebie na stanowisku Service Desk Specialist with French and English w organizacji specjalizującej się w dostarczaniu rozwiązań technologicznych dla sektorów: bankowego, finansowego oraz sieci handlowych.

Oczekujemy

  • Doświadczenia zdobytego w działach obsługi Klienta
  • Znajomości języka francuskiego na poziomie min. B2
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Umiejętności pracy w dynamicznym środowisku
  • Wysokich zdolności interpersonalnych i komunikacyjnych
  • Otwartości do pracy w systemie zmianowym

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Międzynarodowe środowisko pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Całkowicie zdalny tryb pracy
  • Pracę w systemie zmianowym
  • Pakiet szkoleń wprowadzających

Zadania

  • Mailowa i telefoniczna obsługa zapytań Klientów w języku francuskim
  • Odpowiedzialność za zdalną weryfikację zgłoszonych problemów
  • Rozwiązywanie usterek technicznych w zakresie I linii wsparcia
  • Dbałość o wysoką jakość obsługi Klienta
  • Raportowanie, weryfikacja oraz wprowadzanie odpowiednich poprawek do profilu Klienta
  • Przestrzeganie określonych procedur

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864