Senior Social Media Manager
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Tutlo Sp. z o.o.
11. 9. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Tworzenie i zarządzanie contentem: Odpowiedzialność za tworzenie angażujących treści na różnych platformach społecznościowych.
  • Planowanie i realizacja kampanii influencer marketingowych:
  • Tworzenie strategii współpracy z influencerami zgodnej z celami marki.
  • Identyfikowanie i nawiązywanie kontaktów z odpowiednimi influencerami.
  • Negocjowanie warunków współpracy, w tym stawek, zakresu działań i terminów.
  • Produkcja wideo: Nagrywanie i montaż krótkich filmów, które przyciągają uwagę i angażują użytkowników.
  • Tworzenie grafik: Projektowanie wizualnych treści do postów .
  • Analiza wyników: Monitorowanie i analiza statystyk oraz skuteczności kampanii.
  • Optymalizacja treści: Dostosowywanie contentu do algorytmów i trendów w mediach społecznościowych.
  • Strategiczne planowanie: Opracowywanie strategii marketingowych i planowanie długofalowych działań w mediach społecznościowych.
  • Kreatywne podejście: Wprowadzanie nowych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań do działań social media.

Nasze wymagania

  • Portfolio: Udokumentowane portfolio z przykładami kampanii i statystykami, które pokazują osiągnięcia.
  • Produkcja wideo: Umiejętność nagrywania wideo za pomocą telefonu oraz montaż prostych rolek.
  • Tworzenie grafiki: Znajomość narzędzi do tworzenia treści graficznych (np. Canva, Adobe Photoshop).
  • Doświadczenie w pracy z influencerami: Udokumentowane doświadczenie w realizacji kampanii z udziałem influencerów,
  • Zrozumienie marki i jej wartości: zrozumienie co wyróżnia wspieraną markę, jakie są jej wartości i jak je skutecznie komunikować.
  • Samodzielność: Zdolność do samodzielnej realizacji projektów od początku do końca.
  • Kreatywność: Umiejętność generowania innowacyjnych pomysłów i ich realizacja.
  • Znajomość trendów: Świadomość aktualnych trendów w mediach społecznościowych i umiejętność ich wykorzystania.
  • Zrozumienie algorytmów: Znajomość i umiejętność optymalizacji treści pod kątem algorytmów YouTube i Meta (Facebook, Instagram).
  • Planowanie długofalowe: Zdolność do opracowywania strategii i planowania contentu na dłuższy okres.

To oferujemy

  • Ciekawe wyzwania w dynamicznie rozwijającej się spółce
  • Wysoką sprawczość - możliwość realnego kształtowania strategii spółki i realizacji własnych pomysłów
  • Dodatkowe dni urlopowe
  • Kafeteria z benefitami
  • Praca w zespole doświadczonych specjalistów
  • Możliwość bezpłatnej nauki j. angielskiego
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oparte o część stałą oraz premię za wyniki
  • Nowoczesne biuro w centrum Warszawy
  • Niezbędne narzędzia i oprogramowanie

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. Social Media Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 929
    20 567