Senior Graphic Designer
  • Łódź
Łódź, Łódź, Województwo łódzkie, Polska
Action Gear Brands
11. 6. 2024

Cześć, jesteśmy Movino! Naszą codziennością jest projektowanie, produkcja i sprzedaż hulajnóg miejskich i wyczynowych, rolek, deskorolek rowerków biegowych i wszystkiego, na czym da się jeździć. Dzięki pracy na wysokich obrotach zostaliśmy m.in. liderem sprzedaży w swoich kategoriach w serwisie Allegro, a do tego mocno angażujemy się w rozwój własnych platform e-commerce dla brandów Movino i Cariboo.

No i jeszcze ten Amazon. Dzieje się! Chcesz do nasz dołączyć?

Do naszego zespołu, do biura w Łodzi, szukamy Senior Graphic Designera.

Twoje zadania:

  • Projektowanie materiałów graficznych na potrzeby kampanii reklamowych i promocyjnych on-line.
  • Projektowanie materiałów graficznych z przygotowaniem do druku: opakowania, etykiety, itp.
  • Retusz zdjęć produktowych.
  • Tworzenie rysunków, ilustracji.
  • Dbanie o spójny wizerunek materiałów graficznych.

Oczekujemy od Ciebie:

  • Zaawansowanej znajomości pakietu Adobe: Photoshop, Illustrator, InDesign – warunek konieczny.
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
  • Umiejętność tworzenia rysunków na podstawie wytycznych.
  • Mile widziana umiejętność tworzenia rysunków technicznych.
  • Dobrej kreski, zdolności plastycznych.
  • Kreatywności i zmysłu estetycznego – wyczucie koloru, kompozycja, typografia.
  • Terminowość i odpowiedzialność za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Współpracę z ludźmi, którzy lubią to, co robią.
  • Pracę przy ciekawych i rozwijających projektach.
  • Swobodną atmosferę i pyszną kawę.
  • Komfortowe warunki pracy w przestronnym biurze w zabytkowym, pofabrycznym budynku.
  • Wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom.
  • Pakiet szkoleń, kartę Multisport
  • Niezbędne narzędzia pracy.

Do aplikacji prosimy o dołączenie swojego portfolio (warunek konieczny).

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055