SENIOR ACCOUNTANT / SENIOR ACCOUNTING SPECIALIST
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
HSS WORK Sp. z o.o.
23. 5. 2024

Lokalizacja: Łódź, Widzew/Olechów, ul. Jędrzejowska
Firma: Międzynarodowa firma serwisująca płyty główne laptopów
Opis stanowiska:
- Kompleksowe prowadzenie księgowości
- Zamknięcie miesiąca i rekonsyliacja kont
- Przygotowanie sprawozdań finansowych
- Nadzorowanie rozliczeń podatkowych
- Monitorowanie zmian w przepisach
- Doskonalenie procesów księgowych i podatkowych
- Raportowanie dla GUS, NBP i działu podatkowego
- Współpraca z audytorami, agencjami zewnętrznymi i doradcami podatkowymi
- Przygotowanie wewnętrznych raportów
- Współpraca z pozostałymi działami
- Inne zadania zlecone przez przełożonego
Wymagania:
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację ustną i pisemną
- Wykształcenie wyższe ekonomiczne w rachunkowości lub finansach
- Min. 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość MS Office, zwłaszcza MS Excel
- Znajomość systemu Comarch ERP XL
- Doskonałe umiejętności komunikacyjne
- Samodzielność, odpowiedzialność, skrupulatność i punktualność.
- Ambicja do doskonalenia umiejętności
Mile widziane:
- Doświadczenie w firmie produkcyjnej
- Doświadczenie w raportowaniu do zagranicznych centrali
- Znajomość IFRS
- Udział we wdrażaniu nowych systemów
Oferujemy:
- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
- Elastyczne godziny pracy
- Parking dla pracowników
Aplikacja: Wyślij CV w języku angielskim
Rekrutacja prowadzona przez: HSS WORK (nr certyfikatu: 22915).
To ogłoszenie stanowi element procesu rekrutacji i selekcji przeprowadzonych przez HSS Work Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi. Przystąpienie do procesu jest dobrowolne i może skutkować przetworzeniem danych osobowych przez Administratora, w tym wypadku HSS Work Sp. z o.o., na co kandydat wyraża zgodę. Odpowiadając na przedmiotowe ogłoszenie, wyraża Pani/Pan zgodę na przekazywanie danych przez Administratora, podmiotom mogącym być potencjalnym pracodawcą, którego dotyczy przedmiotowe ogłoszenie lub przyszła oferta zatrudnienia. Spółka HSS Work dokonuje przetwarzania i administrowania danymi na podstawie wszystkich przepisów prawa. W celu zapoznania się z Naszą Polityką prywatności zapraszamy do kliknięcia w następujący link: www.hssgroup.pl/polityka-prywatnosci

  • Praca Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509