Senior Consultant IT (Headhunter IT)
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Antal
16. 4. 2024

Miejsce pracy: Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskujesz Klientów zainteresowanych usługami rekrutacyjnymi oraz negocjujesz warunki handlowe i stawki.
  • Jesteś Headhunterką/Headhunterem – szukasz, identyfikujesz i kontaktujesz z dopasowanymi do Twojej rekrutacji kandydatami.
  • Przeprowadzasz rozmowy kwalifikacyjne w celu dokładnej oceny kandydatów w języku polskim i angielskim.
  • Dobrze rozumiesz firmy Klientów, ich branżę, działalność, kulturę pracy i środowisko.
  • Budujesz sieć kontaktów, wykorzystujesz ją do promowania stanowisk i pozyskiwania kandydatów.
  • Uczysz i wspierasz swój zespół.

Nasze wymagania

  • Masz doświadczenie w sprzedaży lub obsłudze Klienta biznesowego - warunek konieczny.
  • Masz doświadczenie w rekrutacji - warunek konieczny.
  • Dobrze poruszasz się w branży IT.
  • Dobrze znasz język angielski (min. B2) - mamy wielu międzynarodowych Klientów.
  • Masz aspiracje team leaderskie.
  • Lubisz dzielić się wiedzą.

To oferujemy

  • Unikalne możliwości budowania marki osobistej w mediach i w branży (gwarancja rozbudowania sieci kontaktów).
  • Dostęp do ogromnej bazy Kandydatów, która pomoże Ci osiągać wyznaczone cele + wsparcie zespołu marketingu rekrutacyjnego.
  • Indywidualne ścieżki rozwoju, międzynarodowe projekty, nowoczesne narzędzia, najnowsze technologie.
  • Możliwość szybkiego awansu w strukturach firmy i nie tylko!
  • Szeroki i bezpłatny pakiet szkoleń rozwojowych tj.: nowoczesne sposoby na pozyskiwanie Kandydatów, negocjacje, sprzedaż itp.
  • Dowolna forma umowy do wyboru (UoP, B2B).
  • Wynagrodzenie podstawowe i atrakcyjny system bonusowy (wysokie prowizje).
  • Prywatną opiekę medyczną Luxmed (a w tym możliwość wykupienia pakietu stomatologicznego i rehabilitacyjnego).
  • Kartę Multisport.
  • Możliwość podnoszenia kompetencji językowych (zajęcia online z native’ami)
  • Elastyczny czas pracy i możliwość pracy w modelu hybrydowym.
  • Zespół z którym można konie kraść
  • Wielkie imprezy integracyjne

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • opieka stomatologiczna
  • paczki świąteczne
  • świętowanie urodzin
  • program rekomendacji pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • dodatkowy urlop

Etapy procesu rekrutacyjnego:

  • Składasz aplikację. W formularzu wybierasz poziom stanowiska, na który się ubiegasz, oraz wybierasz miasto, w którym chcesz pracować.
  • Skontaktuje się z Tobą Marta z Działu HR, która przeprowadzi z Tobą wstępną rozmowę kwalifikacyjną.
  • Następnie zaprosimy Cię na rozmowę z Managerem Dywizji IT.
  • Gdy obie strony będą zadowolone z przebiegu rozmów, nie zostanie nic innego, niż umówić się na termin rozpoczęcia współpracy! :)

Antal

Co zyskasz dzięki aplikacji na oferty Antal?

Bezpłatne wsparcie kariery!

Aplikując na oferty Antal otrzymasz wsparcie naszego Konsultanta, który utrzyma z Tobą stały kontakt (mailowo lub telefonicznie), pomoże Ci przygotować się do rozmowy rekrutacyjnej oraz zatroszczy się o jakość procesu rekrutacyjnego, w którym aktualnie bierzesz udział.

Czym jest "Antal"?

Firmą rekrutacyjną!

Jesteśmy liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Przez ten czas zbudowaliśmy wiele karier kandydatów, dzięki elastycznemu i kompleksowemu podejściu do wszystkich rekrutacji. Nasi specjaliści, całkowicie bezpłatnie, pomogą Ci znaleźć i zdobyć najlepszą pracę dla Ciebie!

Niniejszym wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Antal sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (02-566), ul. Puławska 2, wpisaną do rejestru przedsiębiorców pod numerem KRS: 0000105676 w celu prowadzonej rekrutacji. Równocześnie oświadczam, że:1. Zdaję sobie sprawę, że podanie moich danych jest dobrowolne, zaś podstawą tego przetwarzania jest wyrażenie przeze mnie zgody na przeprowadzenie rekrutacji;2. Zdaję sobie sprawę, że mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie;3. Zdaję sobie sprawę, że moje dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia procesów rekrutacji, na które wyrażona została przeze mnie zgoda lub do momentu odwołania przedmiotowej zgody, z tym zastrzeżeniem, że zakończeniu rekrutacji bądź odwołaniu zgody dane mogą być dalej przetwarzane przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi jak i tych przysługujących podmiotowi, którego dane dotyczą, przeciwko administratorowi.4. Przyjąłem do wiadomości, że wycofanie zgody może nastąpić poprzez skierowanie wiadomości e-mail na adres: rodo@antal.pl

  • Praca Poznań
  • Administrator IT Poznań
  • Headhunter Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190