Senior C++ Developer (analiza numeryczna i modelowanie)
  • Bieruń
Bieruń, Bieruń, Silesian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
7. 6. 2024

Nasz Klient to nieduża, prężnie działająca firmą bez sztywnych korporacyjnych zasad. Firma zajmuje się ciekawą tematyką jaką jest diagnostyka medyczna. Ich specjalizacją są badania trichoskopowe. Dzięki autorskim technologiom przetwarzania obrazów dostarczają narzędzia do wykrywania i analizy włosów a także znajdowanie dokładnie tego samego miejsca na głowie co jest unikalne w skali globalnej. W ramach własnego zaplecza programistycznego prowadzą całą gamę projektów – aplikacje webowe (ASP.MVC), desktopowe (WPF), mobile (Flutter), narzędzia do analizy obrazów (OpenCV) i modelowania 3D.Obecnie poszukujemy doświadczonego programisty do rozwoju aplikacji do analizy numerycznej i trójwymiarowej wizualizacji na potrzeby diagnostyki medycznej. Wybrany kandydat dołączy do zespołu profesjonalistów pracujących nad najnowszymi rozwiązaniami i oprogramowaniem medycznym, ukierunkowanym na dermatologię i choroby włosów.

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
  • Realny wpływ na cechy naszych produktów
  • Elastyczny czas pracy (core hours 9-15)
  • Umowa o pracę lub B2B
  • 26 dni urlopu
  • Praca hybrydowa w warszawskim biurze (praca zdalna do ustalenia)

Obowiązki:

  • Rozwijanie corowej biblioteki numerycznej i używających jej oprogramowań
  • Pracę programistyczną i koncepcyjną
  • Uczestniczenie w planowaniu rozwoju oprogramowania i realizację praktyczną ustaleń
  • Współpraca z interesariuszami produktowymi i technicznymi w celu zrozumienia ich wymagań biznesowych, aby osiągnąć odpowiednie cele

Wymagania:

  • Min. 5 lat doświadczenia w tworzeniu bibliotek numerycznych do analizy i/lub modelowania przestrzennego w języku C++
  • Bardzo dobra znajomość C++ (14+)
  • Bardzo dobra znajomość biblioteki standardowej języka C++
  • Praktyczna znajomość praktyk projektowania oprogramowania (w tym bibliotek numerycznych), wzorców projektowych, technik przetwarzania współbieżnego i wielowątkowego, zagadnienia przetwarzania danych w czasie rzeczywistym
  • Umiejętność wejścia w istniejące systemy programistyczne, zdolność sprawnej analizy kodu
  • Zdolność i chęć szerszego spojrzenia na obszar odpowiedzialności, proaktywność w proponowaniu i wdrażaniu usprawnień
  • Znajomość technik i narzędzi do debugowania oprogramowania
  • Znajomość języka angielskiego (B2)

Dodatkowe atuty:

  • Umiejętność modelowania oraz rekonstrukcja 3D z obrazów dwuwymiarowych
  • Znajomość i doświadczenie w pracy z biblioteką OpenCV
  • Teoretyczna i praktyczna znajomość technik optymalizacji
  • Znajomość zagadnień uczenia maszynowego
  • Znajomość C#
  • Znajomość systemu kontroli wersij GIT
  • Doświadczenie w konfiguracji potokowej systemów CI/CD
  • Znajomość co najmniej jednej platformy testowej C++
  • Osiągnięcia w projektach badawczo-rozwojowych

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Bieruń
  • Bieruń - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851