Senior Business Analyst + WMS
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
1dea
31. 5. 2024

Dla jednego z kluczowych klientów szukamy doświadczonego i entuzjastycznego Analityka Biznesowego , który lubi współpracować z klientami, partnerami i ekspertami. Twoim zadaniem będzie zrozumienie potrzeb klientów i opracowanie precyzyjnych wymagań biznesowych. Będziesz aktywnie uczestniczyć w tworzeniu analiz biznesowych i rozwiązywać problemy.

Warunki zaangażowania:

Obszar:  supply chain / FMCG (Klient z Finlandii)

Lokalizacja:  Żyrardów k. Warszawy (wymagana obecność stacjonarna na początku projektu i podczas warsztatów - zwracamy pełne koszty dojazdów, hoteli, wyżywienia), po 2-3 msc praca już w 100% zdalnie

Start:  08/2024

Stawka (ustalana indywidualnie):  125 - 145 PLN netto + VAT / h

Zaangażowanie:  B2B (outsourcing z 1dea), full-time (part-time też możliwe - do ustalenia), długofalowo

Proces rekrutacyjny (100% zdalnie):

  • Krótka rozmowa telefoniczna informacyjno-zapoznawcza z rekruterem 1dea (~10 min)
  • Weryfikacja techniczno-projektowa z Klientem (~1 - 1,5 h)
  • (Jeśli OK) Rozmowa zapoznawcza z Managerem Projektu u Klienta (~ 30 min)
  • Decyzja o podjęciu współpracy

Zakres obowiązków

  • Współudział w projektowaniu systemu WMS dostosowanego do potrzeb polskiego klienta
  • Gromadzenie, zarządzanie i tłumaczenie wymagań biznesowych z języka polskiego na angielski dla zespołu naszego fińskiego Klienta
  • Prowadzenie warsztatów z zespołem klienta w Polsce (przewidywana częstotliwość: 1-2 razy w tygodniu w fazie projektowania).
  • Tłumaczenie dokumentów i wsparcie językowe podczas spotkań.
  • Pełnienie roli łącznika pomiędzy zespołem klienta w Polsce a zespołem w Finlandii

Wymagania

  • Minimum 4 lata komercyjnego doświadczenia  na stanowisku Analityka Biznesowego
  • Doświadczenie w analizie biznesowej lub projektowaniu produktu, najlepiej w obszarze WMS (Warehouse Management Systems)
  • Zdolności komunikacyjne i interpersonalne
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów i zarządzania wymaganiami projektowymi
  • Znajomości standardowych produktów WMS i procesów ich dostosowywania (wysoko pożądane)
  • Angielski B2+
  • Mile widziany język fiński na poziomie B1+

Oferujemy

  • Przejrzysty model długoterminowej współpracy:  Zatrudnienie na podstawie umowy B2B na czas nieokreślony
  • Stabilne i bezpieczne środowisko pracy:  Dołączysz do firmy z solidną pozycją na rynku
  • Nowoczesne wyposażenie:  Firma zapewnia nowoczesny sprzęt, oprogramowanie i konfigurację
  • Elastyczny czas pracy:  Możliwość pracy w elastycznych godzinach
  • Praca zdalna:  Możliwość pracy zdalnej w 100% po okresie wdrożeniowym (Żyrardów k. Warszawy - 2-3 msc on-site)
  • Profesjonalne doradztwo i wsparcie:  Profesjonalne doradztwo i wsparcie w rozwoju kariery od doświadczonego zespołu specjalistów 1dea
  • Przyjemna atmosfera w zespole:  Cenimy sobie koleżeńskość, otwartość, szacunek, wzajemną pomoc i wsparcie w rozwijaniu kompetencji zarówno własnych, jak i kolegów i koleżanek z zespołu
  • Kultura kreatywności:  Wspieramy kulturę kreatywności. Każdy członek zespołu ma możliwość proponowania własnych pomysłów i rozwiązań, a jego głos jest zawsze brany pod uwagę

  • Praca Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851