Senior Accountant / Samodzielna Księgowa
  • Poznań
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
Hegelmann Group
1. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialność za prowadzenie pełnej księgowości wybranych spółek;
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych (VAT, CIT, PIT), JPK;
  • Księgowanie wszelkich zdarzeń gospodarczych;
  • Kontrola i uzgodnienia zapisów na kontach księgowych;
  • Prowadzenie ewidencji środków trwałych;
  • Czynny udział w zamknięciu miesiąca.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe ekonomiczne lub pokrewne;
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości na samodzielnym stanowisku;
  • Mile widziana znajomość programu księgowego Optima;
  • Samodzielność, odpowiedzialność;
  • Bardzo dobra znajomość UoR oraz aktualnych przepisów podatkowych.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Szkolenia (wewnętrzne i zewnętrzne);
  • Przyjazna i pomocna kultura biznesu;
  • Pakiet świadczeń.

  • Praca Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862