Samodzielna księgowa
  • Poznań
samodzielna księgowa
Poznań, Poznań, Wielkopolskie, Polska
biuro
29. 3. 2024

W ramach umowy o pracę zatrudnię na pełny etat osobę na stanowisko: SAMODZIELNA KSIĘGOWA
miejsce pracy: centrum Poznania
Twój zakres obowiązków
- Prowadzenie pełnej księgowości firmy,
- Księgowanie dokumentów (faktury, polisy, wyciągi bankowe, raporty kasowe),
- Ewidencja środków trwałych, amortyzacja, rozliczanie delegacji, uzgadnianie kont
- Udział w przygotowywaniu deklaracji VAT, uzgadnianie rejestrów VAT,
- Sporządzanie sprawozdań GUS,
- Pomoc w prostych sprawach kadrowych,
- Weryfikacja dokumentów pod względem formalnym i rachunkowym,
Wymagania
- Doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości, KPIR, ryczałt, kadry i płace
- Znajomość zasad rachunkowości oraz prawa podatkowego,
- Wykształcenie średnie techniczne lub wyższe kierunkowe,
- Dobra znajomość MS Office, w szczególności Excel,
- Sumienność, samodzielność i odpowiedzialność.
Oferujemy:
- Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności,
- Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
- Wsparcie ze strony zespołu i przełożonych,
- Bardzo dobrą atmosferę i warunki pracy

  • Praca Poznań
  • Księgowy Poznań
  • Księgowa Poznań
  • Główny księgowy Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714