Senior Account Manager (stacjonarnie)
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
16. 2. 2024

Nie obiecujemy złotych gór. Dowozimy wyniki. Zamiast opowiadać bajki, skupiamy się na rezultatach. Kim jesteśmy? Jesteśmy polską agencją rekrutacyjną, która od 16 lat łączy najlepszych pracowników z najlepszymi pracodawcami. Właśnie zostaliśmy wyróżnieni nagrodą Diament Miesięcznika Forbes 2024 za szybki wzrost i bardzo dobre wyniki finansowe.

Oferujemy:

  • podstawa + prowizja za zamknięte projekty;
  • świetny zespół, który jest miksem doświadczenia i młodości będzie Cię wspierał na każdym etapie Twojej pracy;
  • zautomatyzowane i nowoczesne narzędzia pracy (ATS, CRM, narzędzia do LinkedIna);
  • szybki rozwój w stronę menedżerską;
  • intensywny onboarding i niezbędne szkolenia;
  • pracę full-time, ale bez nadgodzin (nie zabierasz pracy do domu).

Obowiązki:

Twoim zadaniem będzie codzienna sprzedaż projektów rekrutacyjnych do działów HR i menedżerów. Wraz z rozwojem biznesu, który przyniesiesz, stworzymy wokół Ciebie zespół

realizacyjny, którym będziesz zarządzać.

UWAGA! Pracujemy stacjonarnie z biura w Warszawie (okolice pl. Zawiszy).

W szczególności Twoje zadania będą obejmowały:

  • prospecting - szukanie potencjalnych Klientów w Polsce i za granicą;
  • cold calling;
  • kontaktowanie się z dotychczasowymi Klientami (mail, spotkania on-line, LinkedIn);
  • raportowanie wyników i działań sprzedażowych;
  • współpraca z zespołem realizacyjnym (rekrutacja).

Wymagania:

  • mindset huntera;
  • minimum kilkuletnie, poparte sukcesami, doświadczenie w sprzedaży usług profesjonalnych do klientów biznesowych (idealnie: usługi HR);
  • jesteś nastawiona/nastawiony na realizację celu;
  • chcesz się rozwijać zarówno sprzedażowo, jak i menedżersko;
  • jesteś graczem zespołowym
  • znasz język polski na poziomie min. C1.

Dodatkowe atuty:

  • Inne języki obce na poziomie min. B2

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190