Senior Account Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
TeamQuest Sp. z o.o.
16. 2. 2024

TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego w szczególności w rekrutacji specjalistów IT

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B;
  • Wynagrodzenie składające się z podstawy i prowizji;
  • Praca stacjonarna w biurze w centrum Warszawy;
  • Dostęp do narzędzi technologicznych usprawniających realizację celów

Obowiązki:

  • Aktywna sprzedaż usług rekrutacyjnych - w modelu end-to-end;
  • Utrzymywanie i rozwijanie relacji z kluczowymi klientami (biznes, CTO, HR);
  • Analiza rynku i jego trendów;
  • Zarządzanie i wsparcie zespołu rekrutacyjnego (od 2 do 4 osób);
  • Zarządzanie i optymalizacja procesów rekrutacyjnych;
  • Wsparcie i dzielenie się wiedzą z Mid/Junior Account Menagerami;
  • Odpowiedzialność za wynik finansowy spółki

Wymagania:

  • Doświadczenie w sprzedaży usług HR - minimum 5 lat;
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem i projektami;
  • Nastawienie na realizację celów finansowych firmy;
  • Znajomość języka angielskiego (B2)

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

  • Praca Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 169
    19 179