SEKRETARKA/PRACOWNIK BIUROWY
  • Węgorzewo, węgorzewski, warmińsko-mazurskie
Węgorzewo
Northman Krzysztof Stępniak
26. 4. 2024

Jeśli jesteś otwarta na zmiany, interesuje Cię rozwój swoich kompetencji oraz jesteś solidna i pracowita aplikuj na stanowisko:

SEKRETARKA /PRACOWNIK BIUROWY w firmie „Northman”

Wymagania pracodawcy

• Zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków, oraz dobrej organizacji pracy,

• Rzetelne i efektywne wykonywanie prac administracyjnych,

• Przestrzeganie tajemnicy służbowej,

• Mile widziana znajomość j.angielskiego w stopniu komunikatywnym, oraz posiadanie prawo jazdy kat.B,

• Pozytywne nastawienie i dynamizm w działaniu,

• Odpowiedzialność, rzetelność, uczciwość.

Główne zadania

• Kompleksowe administrowanie korespondencją przychodzącą i wychodzącą,

• Koordynacja obiegu dokumentów i zapewnienie właściwego przepływu informacji,

• Organizacja i koordynacja kalendarza spotkań na sali konferencyjnej

• Obsługa zamówień art. biurowych i przemysłowych,

• Obsługa kurierska – zamawianie kuriera, wysyłanie o odbieranie przesyłek, składanie ewentualnych wyjaśnień i reklamacji,

• Skanowanie dokumentów kosztowych do systemu i przekazywanie do dz. Księgowości,

• Przekierowywanie dokumentów w systemie wewnętrznym na właściwe ścieżki do akceptacji,

• Wsparcie działów w różnych działaniach.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

• System pracy jednozmianowy,

• Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i podnoszenie kwalifikacji,

• Pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Northman Krzysztof Stępniak z siedzibą w Węgorzewie ul. Przemysłowa 10. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz w przypadku wyrażenia na to zgody- dalszych procesach rekrutacyjnych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności na stronie www.northman.pl

  • Praca Węgorzewo
  • Pracownik biurowy Węgorzewo
  • Pracownik produkcji Węgorzewo
  • Pracownik fizyczny Węgorzewo
  • Węgorzewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 456
    20 532