Pracownik fizyczny/techniczny
  • Węgorzewo, węgorzewski, warmińsko-mazurskie
Węgorzewo
Northman Krzysztof Stępniak
23. 4. 2024

Jeśli jesteś otwarty na zmiany, interesuje Cię rozwój swoich kompetencji oraz jesteś solidny i pracowity aplikuj na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY/ TECHNICZNY W FIRMIE NORTHMAN

 Wymagania pracodawcy :

• prawo jazdy kat. C,

• mile widziane uprawnienie do prowadzenia i obsługi dźwigu samojezdnego, jeśli nie, to po podpisaniu stosownej umowy możemy sfinansować szkolenie,

• zaangażowanie w wykonywaniu codziennych obowiązków, oraz dobrej organizacji pracy,

• cechuje Cię odpowiedzialność, rzetelność i uczciwość,

    To ta praca jest dla Ciebie .

Główne zadania:

• przestrzeganie ustalonych standardów załadunków i składowania,

• prowadzenie prac zgodnie z obsługa maszyn i przepisami BHP,

• odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie i utrzymanie w dobrym stanie technicznym, powierzonych maszyn i urządzeń,

• dbanie o porządek na stanowisku pracy,

Oferujemy :

• stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

• atrakcyjne warunki zatrudnienia i wynagrodzenia,

• pracę w renomowanej firmie produkcyjnej, posiadającej ugruntowaną pozycję na rynku,

• niezbędny sprzęt i narzędzia pracy,

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie CV na adres e-mailowy na sekretariat@northman.pl

tel. +48 87 427 03 00

Administratorem Twoich danych osobowych jest firma Northman Krzysztof Stępniak z siedzibą w Węgorzewie ul. Przemysłowa 10. Twoje dane osobowe przetwarzamy wyłącznie w celu przeprowadzenia rekrutacji wskazanej w ofercie pracy oraz w przypadku wyrażenia na to zgody- dalszych procesach rekrutacyjnych. Przysługuje Ci prawo dostępu do treści danych, żądania ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz wniesienia sprzeciwu względem przetwarzania danych, a także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych znajdziesz w naszej Polityce Prywatności na stronie www.northman.pl

  • Praca Węgorzewo
  • Pracownik fizyczny Węgorzewo
  • Pracownik biurowy Węgorzewo
  • Pracownik produkcji Węgorzewo
  • Węgorzewo - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228