Sekretarka
  • Warszawa, Targówek
Sekretarka
mazowieckie, Warszawa, Targówek, mazowieckie, Polska
RESPOL Export - Import Sp. z o.o.
24. 4. 2024
Informacje o stanowisku

RESPOL EXPORT-IMPORT Sp. z o.o.

Hurtownia artykułów grzewczych, instalacyjnych i sanitarnych

do oddziału w Warszawie poszukuje osoby na stanowisko:
Wymagania

  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • samodzielność w działaniu, sumienność i dokładność
  • komunikatywność oraz zaangażowanie,
  • biegła znajomość programów pakietu Office
  • doświadczenie w równoległej koordynacji wielu zadań (praca pod presją czasu),
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego

Zakres obowiązków:

  • bieżąca organizacja pracy sekretariatu
  • dbanie o prawidłowy obieg dokumentów i informacji, w tym archiwizowanie dokumentów i dbanie o ich prawidłowe przechowywanie
  • przygotowywanie i prowadzenie korespondencji mailowej i pocztowej
  • obsługa zebrań oraz spotkań odbywających się w siedzibie firmy
  • kompleksowa opieka nad sprzętem telefonicznym w firmy
  • zapewnienie sprawnego przepływu informacji między działami
  • realizacja dodatkowych zadań powierzonych przez przełożonego

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na umowę o pracę
  • pakiet medyczny i kartę MultiSport
  • pracę w przyjaznej atmosferze

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659