Sekretarka
  • Błonie
Sekretarka
Błonie, Błonie, mazowieckie, Polska
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Sekretarka

Twój zakres obowiązków

  • Kompleksowa obsługa pracy biura, w tym obsługa centrali telefonicznej
  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz nadzór nad obiegiem dokumentów
  • Prowadzenie kalendarza spotkań
  • Przyjmowanie gości oraz obsługa sal konferencyjnych
  • Organizacja i rozliczanie podróży służbowych członków Zarządu
  • Bieżące wsparcie innych działów w zadaniach administracyjnych
  • Dbałość o pozytywny wizerunek firmy

Nasze wymagania

  • Mile widziane doświadczenie zawodowe w prowadzeniu sekretariatu i obsłudze administracyjnej
  • Wykształcenie wyższe
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym swobodną komunikację
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office i urządzeń biurowych
  • Wysoka kultura osobista, zdolności interpersonalne
  • Zorganizowanie, dokładność i umiejętność pracy w dynamicznym środowisku
  • Dyskrecja oraz umiejętność zachowania poufności informacji
  • Umiejętność rozwiązywania problemów, podejmowania decyzji oraz określania priorytetów

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji
  • Możliwość rozwoju zawodowego i awansu
  • Prywatną opiekę medyczną finansowaną przez pracodawcę
  • Możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie
  • Szkolenia językowe
  • Zniżki na produkty firmowe

  • Praca Błonie
  • Błonie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570