Sekretarka / asystentka
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Studium Języków Obcych
6. 3. 2024

Studium Języków Obcych w Łodzi pilnie poszukuje kandydatów na stanowisko kierownika sekretariatu / koordynatora kursów językowych
Obowiązki: kompleksowa obsługa sekretariatu szkoły, koordynacja spraw związanych z organizacją kursów językowych, nadzór nad dokumentacją szkolną, organizowanie sesji egzaminacyjnych, prowadzenie naboru słuchaczy, działania marketingowe
Wymagania: znajomość j. angielskiego w stopniu minimum komunikatywnym; wykształcenie wyższe - mile widziane przygotowanie pedagogiczne, umiejętności organizacyjne i zarządcze, samodzielność w działaniu, wysoka kultura osobista, konieczne doświadczenie w pracy na kierowniczym stanowisku
Oferujemy: ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w godz.: 10.00 – 18.00, w piątki: w godz. 8.00 – 16.00; kartę Multisport oraz pakiet dodatkowych wolnych dni poza urlopem, współfinansowanie szkoleń; atrakcyjne wynagrodzenie, przyjazną atmosferę
Prosimy o CV i LM ze zdjęciem, z dopiskiem "Sekretariat" w tytule. Kontakt tel. 601 300 331.

  • Praca Łódź
  • Sekretarka Łódź
  • Dzień Sekretarki Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    117 494
    18 963