Asystent / Asystentka Księgowej
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
8. 4. 2024

Chcesz zdobyć pierwsze doświadczenie w obszarze księgowości? Znasz język angielski na średnio zaawansowanym poziomie?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy z branży włókienniczej, poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystenta / Asystentki księgowej.

Oczekujemy

  • Wykształcenia kierunkowego (np. finanse i rachunkowość, ekonomia)
  • Znajomości języka angielskiego na komunikatywnym poziomie
  • Mile widziana znajomość programu Symfonia
  • Chęci do rozwoju w obszarze księgowości

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • Umowę o pracę tymczasową (perspektywa stałego zatrudnienia u klienta)
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta sportowa)
  • Pracę stacjonarną w siedzibie klienta

Zadania

  • Księgowanie dokumentów
  • Sprawdzanie wyciągów bankowych
  • Wsparcie księgowej w codziennych obowiązkach

  • Praca Łódź
  • Asystent Łódź
  • Asystent zarządu Łódź
  • Asystent stomatologiczny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 448
    20 659