Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Bonprix Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów;
  • faktury kosztowe, przychodowe;
  • wyciągi bankowe;
  • sporządzanie deklaracji podatkowych;
  • bieżąca analiza kont księgowych;
  • uzgadniania rozrachunków;
  • kontrola płatności klientów – wyjaśnianie przychodzących płatności i odpowiednie przypisanie;
  • sporządzanie zestawień, sprawozdań, raportów wewnętrznych na potrzeby raportowania do banków, GUS, NBP;
  • usprawnianie procesów księgowych w spółce;
  • udział w projektach firmowych.

Nasze wymagania

  • znajomość ustawy o rachunkowości oraz ustaw podatkowych (VAT, CIT);
  • przynajmniej kilkuletniego doświadczenia w pracy w księgowości na pełnych księgach;
  • wykształcenia wyższego kierunkowego (Finanse, Rachunkowość, Ekonomia);
  • dobra znajomość SAP-FI i MS Office 365, w szczególności Excel;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego min. B2;
  • dokładność, skrupulatność i terminowość, a także innowacyjność i optymalizacja procesów.

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej firmie;
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę;
  • pakiet prywatnej opieki medycznej;
  • kartę sportową w atrakcyjnej cenie;
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach;
  • nagrody za staż pracy;
  • owocowe dni;
  • dofinansowanie posiłków.

  • Praca Łódź
  • Księgowy Łódź
  • Księgowa Łódź
  • Główny księgowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293