Księgowa / Księgowy
  • Łódź
Łódź, Łódź, Łódzkie, Polska
Bioceum P.S.A.
10. 4. 2024

Bioceum P.S.A. działamy w obszarze nowych "zielonych" technologii, produkujemy i oferujemy innowacyjne rozwiązania. Jednocześnie realizujemy projekty naukowo badawcze B+R.
Istotnym elementem projektów jest proces zarządzania finansami i prowadzenie dokumentacji księgowej w programie Comarch OPTIMA.
Oferujemy interesującą i elastyczną pracę dla osoby ze umiejętnością obsługi oprogramowania Comarch OPTIMA.
Praca w Łodzi
ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
1.Koordynowanie procesu obiegu dokumentacji
2.Organizacja i dokumentacji projektowej.
3.Przygotowanie wniosków dla Instytucji Finansującej.
4. Odpowiedzialność za całokształt spraw związanych z kadrami i księgowością.
WYMAGANIA:
Wykształcenie i doświadczenie niezbędne do wykonania zadań.
OFERUJEMY:
Zatrudnienie na umowie o pracę i elastyczność formy pracy

  • Praca Łódź
  • Księgowa Łódź
  • Księgowy Łódź
  • Główny księgowy Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075