Samodzielna księgowa/ samodzielny księgowy
  • Wyszków
Wyszków, Wyszków, mazowieckie, Polska
S&S-Media Sp. z o.o.
30. 3. 2024

Ze względu na powiększający się zespół poszukujemy osoby, która dołączy do organizacji i będzie odpowiedzialna za samodzielne prowadzenie pełnej księgowości dla klientów firmy.

Miejsce pracy: Wyszków woj. Mazowieckie

Oferujemy:

-       umowę o pracę na pełen etat
-       elastyczne godziny pracy
-       ubezpieczenie zdrowotne luxmed opłacane w całości przez pracodawcę
-       szkolenia doskonalące
-       pełną samodzielność w ramach wykonywanych obowiązków

Zadania:

-    sporządzanie rozliczeń podatkowych dla Klientów biura
-    opracowanie i sporządzanie sprawozdań statystycznych
-    przygotowanie zestawień na potrzeby Klientów biura
-    wsparcie asystentów księgowych
-    bezpośredni kontakt z Klientami biura i reprezentowanie ich przed organami skarbowymi

Oczekujemy

-    co najmniej 2- letniego doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu ksiąg rachunkowych
-    bieżącej znajomości przepisów z zakresu prawa podatkowego
-    umiejętności sporządzania deklaracji / rozliczeń podatkowych
-    znajomości systemów księgowych MS Office
-    mile widziane doświadczenie w biurze rachunkowym
-    mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego

Prosimy o dopisanie w CV klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji. Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tyko z wybranymi osobami

  • Praca Wyszków
  • Księgowa Wyszków
  • Księgowy Wyszków
  • Wyszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190