Pracownik Magazynowy - Emilianów
  • Wyszków
Wyszków, Wyszków, Mazowieckie, Polska
Asistwork
24. 3. 2024

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.
Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy Kandydatów na stanowisko:
Pracownik Magazynowy
Miejsce pracy: Emilianów
Zakres obowiązków:
Prace magazynowe - rozkładanie towaru,
Kompletowanie towaru i przygotowywanie go do wysyłki,
Obsługa skanera,
Rozładunek i załadunek dostaw.
Wymagania:
Orzeczenie do celów sanitarno-epidemiologicznych,
Brak przeciwskazań do wykonywania pracy fizycznej,
Motywacja i chęci do pracy.
Oferujemy:
Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,
Stałą stawkę na poziomie 29zł/h brutto,
Pracę od poniedziałku do piątku (10h dziennie) z wolnymi środami i weekendami,
Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia grupowego PZU.

  • Praca Wyszków
  • Pracownik biurowy Wyszków
  • Pracownik fizyczny Wyszków
  • Pracownik produkcji Wyszków
  • Wyszków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 127
    19 315