Sales Representative (engines area)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Formanway
29. 3. 2024

Jeśli sprzedaż techniczna to Twoja pasja, interesują Cię nowe aplikacje i technologie, temat emisji spalin w przemyśle jest dla Ciebie ważny i chcesz dalej rozwijać swoje kompetencje negocjacyjne to warto abyśmy Cię poznali!

Dla naszego Klienta, firmy o ugruntowanej pozycji na rynku w branży maszynowej, poszukujemy doświadczonego specjalisty na stanowisko​

Obowiązki:

  • Opracowanie strategii sprzedażowej silników diesel
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Przygotowywanie specyfikacji technicznych, ofert handlowych i zapewnienie kompleksowej obsługi
  • Utrzymywanie i rozwój relacji biznesowych z dotychczasowymi klientami firmy oraz budowanie relacji z nowymi
  • Dbanie o wysoki poziom satysfakcji klientów z oferowanych usług
  • Reprezentowanie firmy podczas wydarzeń branżowych
  • Regularne raportowanie kluczowych wskaźników sprzedaży oraz monitorowanie trendów rynkowych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne; mile widziany kierunek: mechanika i budowa maszyn
  • Min. 3-letnie doświadczenie zawodowe w obszarze sprzedaży silników przemysłowych
  • Must have: Praktyczna wiedza dotycząca silników przemysłowych (spalinowych lub/i gazowych)
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację, poziom min. B2
  • Czynne prawo jazdy kategorii B i gotowość do podróży służbowych na terenie Polski
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem i priorytetami, samodzielność w działaniu, proaktywna postawa
  • Nastawienie na cel, otwartość, chęć pogłębiania wiedzy technicznej i rozwoju kompetencji sprzedażowych
  • Komunikatywność oraz umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami

Firma oferuje:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie i premię roczną uzależnioną od wyników
  • Narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód (również do użytku prywatnego)
  • Możliwość pogłębiania wiedzy technicznej i rozwoju kompetencji zawodowych, m.in. poprzez dział w szkoleniach krajowych i zagranicznych
  • Pracę hybrydową

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714