Przedstawiciel Handlowy / Sales Representative
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Klient JOBS.PL
20. 4. 2024

Dla naszego Klienta z branży produkcyjnej, zajmującej się produkcją opakowań  ekologicznych  poszukujemy kandydata/kę na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • Kompleksowa obsługa Klienta zgodna z polityką firmy na terenie całej Polski i za granicą (doradztwo, ofertowanie, realizowanie zamówień, monitorowanie płatności).
  • Pozyskiwanie nowych Klientów oraz dbanie o relacje z obecnymi Klientami.
  • Realizacja planów sprzedażowych, zaangażowanie i dopinanie celów.
  • Monitorowanie i analizowanie danych rynkowych, szukanie rozwiązań w zakresie  działań marketingowych i sprzedażowych

Wymagania:

  • Doświadczenie w obsłudze klienta i sprzedaży
  • Mile widziane doświadczenie w branży produkcyjnej
  • Znajomość technik negocjacji i sprzedaży, bardzo dobre zorientowanie na potrzeby rynku i szybko zmieniającej się branży EKO
  • Umiejętność prowadzenia prezentacji w języku angielskim
  • Komunikatywność, umiejętność pracy z ludźmi
  • Samodzielność
  • Prawo jazdy kat. B - min. 2 letni staż w prowadzeniu pojazdu
  • Umiejętność obsługi komputera w zakresie programów Microsoft Office
  • Doświadczenie w sprzedaży produktów EKO będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Umowę o pracę
  • Stałe wynagrodzenie + premie zależne od osiąganych wyników
  • Szkolenia i niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w nowoczesnej firmie produkcyjnej i codzienna praca w międzynarodowym środowisku

  • Praca Warszawa
  • Przedstawiciel handlowy Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    115 408
    18 570