Researcher ds. Rekrutacji
  • Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
AYP Sp. z o.o.
27. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Opis stanowiska pracy

AY Prime to innowacyjna firma, którą tworzy zespół ekspertów od rynku pracy, rekrutacji, marketingu, dofinansowań, szkoleń, psychologii, zarządzania, komunikacji, digitalu, eventów, social mediów, PR, podatków oraz prawa. Nasza Marka ma ponad 15 lat doświadczenia w rekrutowaniu Pracowników każdego szczebla oraz w doradztwie biznesowym dla kilkudziesięciu branż.

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą znaną z innowacyjnego podejścia i tworzenia inspirującego miejsca pracy. Dążymy do ciągłego rozwoju dlatego też poszukujemy wyjątkowych talentów, aby dołączyły do naszego zespołu. Obecnie prowadzimy nabór na stanowisko:

Miejsce pracy: Pruszcz Gdański

Zakres obowiązków:

-        Poszukiwanie Kandydatów za pomocą różnych kanałów i narzędzi, takich jak portale pracy, media społecznościowe, sieci zawodowe

-        Selekcja aplikacji kandydatów

-        Przeprowadzanie wywiadów telefonicznych

-        Przygotowywanie raportów dotyczących procesów rekrutacyjnych

Oferujemy:

-        Umowa o pracę

-        Konkurencyjne wynagrodzenie

-        Elastyczne godziny pracy

-        Szerokie możliwości rozwoju zawodowego i szkoleń

Wymagania

-        Minimum roczne doświadczenie w prowadzeniu samodzielnych projektów rekrutacyjnych

-        Znajomość technik i narzędzi sourcingowych

-        Umiejętność budowania skutecznych strategii rekrutacyjnych

-        Wysokie umiejętności interpersonalne i komunikacyjne

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448