Regionalny przedstawiciel handlowy - branża OZE (pompy ciepła, fotowoltaika)
  • Rypin
Rypin, Rypin, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
ERGOS Sp. z o.o.
24. 5. 2024

Miejsce pracy: Rypin

Twój zakres obowiązków

  • Profesjonalne doradztwo w zakresie oferowanych produktów
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Podpisywanie umów z klientami
  • Raportowanie działań i wyników
  • Budowanie pozytywnych relacji z klientami
  • Dbanie o rozwój i wizerunek firmy
  • Współpraca z pozostałymi członkami zespołu ERGOS

Nasze wymagania

  • Umiejętności handlowe i gotowość do przyswajania nowej wiedzy
  • Dyspozycyjność również w godzinach popołudniowych
  • Uczciwość i wytrwałość w dążeniu do celu
  • Wysoka kultura osobista
  • Prawo jazdy kategorii B
  • Wymagane doświadczenie w sprzedaży w branży fotowoltaicznej lub pomp ciepła

To oferujemy

  • Wiedz, że nie jesteśmy kolejną firmą oferującą szeroki pakiet benefitów. Uczciwie podchodzimy do sprawy i solidnie dzielimy się tym co razem wypracujemy. Jeżeli jesteś rzetelną osobą dołącz do nas, a za efekty swojej pracy otrzymasz bardzo wysoką prowizję od sprzedaży, bez górnej granicy.
  • Jedne z najniższych, często najniższe ceny bazowe za instalacje w Polsce
  • Wysokie prowizje
  • Wypłatę wynagrodzeń bez opóźnień, zawsze zgodnie z terminem
  • Rzetelną i solidną realizację, co znacząco ułatwia pozyskiwanie poleceń
  • Materiały ułatwiające sprzedaż (min. foldery drukowane, kalkulator wycen, mapa realizacji)
  • Uczciwą partnerską współpracę, przeczytaj o nas opinie w Google
  • Pracę w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenia
  • Dostęp do firmowej platformy informacyjnej z kompletem materiałów, które pozwolą Ci o każdej porze dnia i nocy zamknąć sprzedaż
  • Możliwość rozwoju i awansu na stanowisko Kierownika Zespołu Handlowego / Kierownika Regionu / Dyrektora Handlowego

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • kawa / herbata
  • parking dla pracowników
  • paczki świąteczne

O nas

ERGOS to ludzie, których łączy dobra energia i fascynacja nowoczesnymi technologiami. Na każdym etapie naszej pracy najważniejszy jest dla nas człowiek oraz środowisko. W myśl mała-wielka firma, łączymy pozytywne cechy małych, rodzinnych przedsiębiorstw oraz dużych, ułożonych firm.

ERGOS to jakość, dostarczamy Klientom biznesowym oraz indywidualnym innowacyjne rozwiązania zaspokajające nawet najbardziej wygórowane oczekiwania. Jesteśmy dostawcą pomp ciepła, instalacji fotowoltaicznych dla domów, firm i rolników, a także generalnym wykonawcą farm fotowoltaicznych w Polsce i w Niemczech.

Serdecznie zachęcamy do kontaktu i współpracy.

Klikając w przycisk „Aplikuj” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne, zgadzasz się na przetwarzanie Twoich danych osobowych przez ERGOS sp. z o.o. z siedzibą w: Sądowa 14, 87-300 Brodnica (Pracodawca), jako administratora danych osobowych w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane w oparciu o następujące podstawy prawne: (a) aby podjąć działania na Twoje żądanie przed zawarciem umowy (np. informacje o oczekiwanym wynagrodzeniu i dostępności do rozpoczęcia pracy); (b) w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes (np. imię, nazwisko, data urodzenia, dane kontaktowe, wykształcenie, kwalifikacje zawodowe, przebieg dotychczasowego zatrudnienia); c) w oparciu o Twoją zgodę, która wyrażona jest poprzez przeslanie dokumentów aplikacyjnych zawierających takie informacje jak np. wizerunek czy zainteresowania.
Podanie wszystkich danych osobowych, o których mowa powyżej jest dobrowolne, natomiast dane wymienione w lit. a) i b) są niezbędne do wzięcia udziału w rekrutacji. Niepodanie danych skutkuje brakiem możliwości rozpatrzenia kandydatury. Podanie pozostałych danych jest dobrowolne, ale może pomóc w sprawnym przeprowadzeniu procesu rekrutacji.
Masz prawo żądać dostępu do Twoich danych (w tym uzyskania ich kopii), sprostowania danych, ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, przeniesienia, jak również wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Masz także prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych.
Twoje dane osobowe mogą zostać przekazane dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT (hosting), dostawcom systemów informatycznych.
Podane przez Ciebie dane osobowe nie będą wykorzystywane w celu profilowania albo podejmowania decyzji w sposób zautomatyzowany.
Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez okres 1 roku, chyba, że wyraziłeś odrębną zgodę na wykorzystanie Twoich danych osobowych w przyszłych rekrutacjach.
W celu realizacji praw lub w przypadku jakichkolwiek pytań związanych z przetwarzaniem Twoich danych osobowych skontaktuj się z nami pod adresem: biuro@ergos.pl.

  • Praca Rypin
  • Przedstawiciel handlowy Rypin
  • Rypin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064