NET Developer
  • Rypin
Rypin, Rypin, Kuyavian-Pomeranian Voivodeship, Polska
DCG
23. 5. 2024

DCG jest firmą technologiczną, gromadzącą w swoich szeregach profesjonalistów związanych z IT. W związku z ciągłym rozwojem i dużą liczbą prowadzonych przez nas projektów stale poszukujemy nowych pracowników i współpracowników, posiadających wysokie kompetencje w obszarze IT lub w innym obszarze zgodnym z informacjami podanymi w ogłoszeniu.

Aktualnie poszukujemy .Net developerów, którzy dołączą do zespołów developerskich pracujących m.in nad projektami z branży ubezpieczeniowej.

Toruń, praca hybrydowa

Zakres zadań:

  • Rozwój oprogramowania
  • Aktywny udział w tworzeniu nowych produktów
  • Praca w zespole scrumowym (Daily, Planowanie, Review, Retro)
  • Praca w środowisku chmurowym Microsoft Azure, mikro-serwisy
  • Definiowanie i uzgadnianie wymagań z Product Ownerem i klientami zewnętrznymi
  • Konfigurowanie i zarządzanie środowiskami developerskimi i produkcyjnymi
  • Współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi w celu realizacji prowadzonych projektów wewnętrznych i zewnętrznych
  • Monitorowanie i rozwiązywanie błędów w systemach
  • Praca w technologiach: C#, .NET, Java Script, .NET Core oraz React JS / Typescript

Wymagania:

  • Minimum 2/3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość technologii C#, .NET, JavaScript .NET Core oraz React JS / Typescript
  • Bardzo dobra znajomość SQL
  • Doświadczenie w pracy w zespole scrumowym
  • Znajomość rozwiązań chmurowych m.in. Microsoft Azure
  • Umiejętność przygotowywania specyfikacji technicznych oraz dokumentowania wykonanej pracy
  • Systematyczność, dokładność, samodzielność

Mile widziane:

  • Znajomość Docker lub Kubernetes
  • Znajomość branży ubezpieczeniowej

Oferujemy :

  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta sportowa
  • Szkolenia
  • Inicjatywy integracyjne tj. cotygodniowe wspólne śniadania
  • System kafeteryjny

  • Praca Rypin
  • Rypin - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509