Regionalny Kierownik Sprzedaży w Segmencie Instalacji Budowlanych
  • Bydgoszcz
Bydgoszcz, Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie, Polska
Würth Polska Sp. z o.o.
14. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Realizowanie strategicznych kierunków rozwoju firmy oraz podległego regionu
  • Zarządzanie kilkuosobowym zespołem przedstawicieli handlowych
  • Realizowanie celów określonych dla regionu: plany sprzedażowe, czynniki jakościowe pracy
  • Rozwój regionu poprzez: wspólną pracę z przedstawicielami handlowymi w terenie, szkolenie i rozwój pracowników, analizę jakościowych aspektów ich pracy, rozwój klientów w regionie itp.
  • Utrzymywanie odpowiedniego wizerunku firmy Würth, reprezentowanie firmy przed Klientami

Nasze wymagania

  • Minimum 3-letnie doświadczenie w zarządzaniu zespołem przedstawicieli mobilnych
  • Umiejętność prowadzenia rozmów coachingowych, motywacyjnych
  • Znajomość technik badania potrzeb klienta, prowadzenia negocjacji handlowych
  • Wykształcenie wyższe
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego
  • Prawo jazdy kategorii B,
  • Gotowość do odbywania podróży służbowych (rejon działania: wielkopolskie, lubuskie, zachodnio -pomorskie, pomorskie, mazowieckie)
  • Doświadczenie we współpracy z małymi i średnimi firmami instalacyjnymi
  • Znajomość Klientów z branży instalacyjnej, praca z Klientami bezpośrednio na budowach

To oferujemy

  • Wsparcie przełożonego oraz kadry trenerskiej na każdym etapie adaptacji
  • Profesjonalne szkolenia sprzedażowe i techniczne
  • Przejrzyste zasady wynagradzania premiujące osiągane wyniki
  • Samochód służbowy do całodobowej dyspozycji
  • Telefon komórkowy, laptop oraz tablet ipad z systemem ułatwiającym codzienną pracę
  • Dostęp do nowoczesnych platform szkoleniowo - rozwojowych
  • Pakiet benefitów (m.in. Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe)

Jeśli interesuje Cię praca w międzynarodowym i pełnym wyzwań środowisku oraz chcesz zdobywać nowe kwalifikacje i umiejętności – zapraszamy Cię do Würth Polska.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

  • Praca Bydgoszcz
  • Specjalista ds. Sprzedaży Bydgoszcz
  • Operator maszyn budowlanych Bydgoszcz
  • Kierownik Bydgoszcz
  • Doradca podatkowy w Polsce Bydgoszcz
  • Pracownicy uczelni w Polsce Bydgoszcz
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Bydgoszcz
  • Kierownik działu personalnego Bydgoszcz
  • Bydgoszcz - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    113 581
    19 190