Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Kowale
pomorskie, Kowale, pomorskie, Polska
Multi-Form II Sp. z o.o.
1. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z klientami na podległym terenie
  • Sprzedaż materiałów wykończeniowych drzwi, podłogi, podkłady
  • Pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • Ocenianie aktualnej kondycji finansowej klientów
  • Realizacja planów sprzedaży
  • Budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne i negocjacyjne oraz wyraźne zdolności handlowe
  • Prawo jazdy kat. B
  • Doświadczenie handlowe w branży wykończeniowej
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Uczciwość, samodzielność, sumienność i odpowiedzialność
  • Doświadczenia na stanowisku przedstawiciela handlowego,
  • Znajomość lokalnego rynku

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • Pakiet benefitów dla pracowników (pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)
  • Pracę w dynamicznym i zgranym zespole
  • Niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • Możliwość rozwoju poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach

  • Praca pomorskie
  • Kierownik Drawsko Pomorskie
  • Kierownik Kowalewo Pomorskie
  • Kierownik Jabłonowo Pomorskie
  • Kierownik Mikołajki Pomorskie
  • Kierownik pomorskie
  • Kierownik kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864