Regionalny Kierownik - Przedstawiciel ds. Sprzedaży Inwestycyjnej
  • Kowale
pomorskie, Kowale, pomorskie, Polska
Multi-Form II Sp. z o.o.
17. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • nawiązywanie i utrzymywanie współpracy z inwestorami, biurami projektowymi jak i generalnymi wykonawcami
  • sprzedaż materiałów wykończeniowych drzwi, podłogi na inwestycje budowlane
  • sporządzanie ofert techniczno - handlowych
  • pozyskiwanie zamówień oraz nadzór nad ich realizacją
  • ocenianie aktualnej kondycji finansowej klientów
  • doradzanie klientom w zakresie wyboru rozwiązań technicznych i technologii
  • realizacja planów sprzedaży
  • budowanie trwałych i pozytywnych relacji z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie na stanowisku przedstawiciela obsługującego inwestycje budowlane lub doradcy technicznego
  • znajomość lokalnego rynku budowlanego

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy
  • pakiet benefitów dla pracowników (pakiet medyczny, pakiet sportowy, ubezpieczenie grupowe)
  • pracę w dynamicznym i zgranym zespole
  • niezbędne narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon
  • możliwość rozwoju poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach

  • Praca pomorskie
  • Kierownik Drawsko Pomorskie
  • Kierownik Kowalewo Pomorskie
  • Kierownik Jabłonowo Pomorskie
  • Kierownik Mikołajki Pomorskie
  • Kierownik pomorskie
  • Kierownik kujawsko-pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy Drawsko Pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy Kowalewo Pomorskie
  • Przedstawiciel handlowy Jabłonowo Pomorskie
  • przedstawiciel handlowy pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551