Regionalny Kierownik Sprzedaży
  • Slupsk
Słupsk, Slupsk, Pomeranian Voivodeship, Polska
KUBENZ Sp. z o.o.
25. 5. 2024

Miejsce pracy: Słupsk

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie siecią sklepów-personelem
  • realizacja planów sprzedaży
  • realizacja strategii firmy dotyczącej rozwoju sieci

Nasze wymagania

  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w sieci detalicznej
  • umiejętność budowania i zarządzania zespołem
  • umiejętność wyznaczania celów sobie i zespołowi
  • umiejętność samodzielnego działania w ramach określonych zasad
  • umiejętność pracy na wskaźnikach sprzedażowych
  • prawo jazdy kategorii B
  • gotowość do częstych podróży służbowych

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • rozwój zawodowy i pełen zakres szkoleń
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

  • Praca Słupsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Słupsk
  • Kierownik Słupsk
  • Kierownik słupski
  • Kierownik działu personalnego Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064