Kierownik ds. Zakupów
  • Słupsk
Słupsk, Słupsk, pomorskie, Polska
KOBYLARNIA S.A.
23. 5. 2024

Ponad 30 lat historii, niemal tysiąc zrealizowanych kontraktów, i ponad 1000 pracowników - MIRBUD S.A. działa we wszystkich segmentach budownictwa na terenie całego kraju i poza jego granicami.

Dzisiaj Grupa Kapitałowa MIRBUD to cztery spółki, dzięki którym możemy prowadzić zdywersyfikowaną działalność na wielu obszarach:

  • MIRBUD S.A. – budownictwo przemysłowe, budynki użyteczności publicznej, budownictwo komercyjne, budownictwo mieszkaniowe, inżynieria drogowa;

  • KOBYLARNIA S.A. – inżynieria drogowa, budowa dróg i mostów;

  • JHM DEVELOPMENT S.A. – działalność deweloperska;

  • MARYWILSKA 44 Sp. z o.o. – wynajem powierzchni komercyjnych, Centrum Handlowe i Park Handlowy MARYWILSKA 44  w Warszawie, park magazynowo - logistyczny w Ostródzie.

Twój zakres obowiązków

  • zbieranie ofert,
  • ścisła współpraca z dostawcami,
  • przygotowywanie zamówień i umów,
  • tworzenie harmonogramu dostaw,
  • koordynowanie dostawy i transportu,
  • tworzenie raportów i analiz,
  • negocjacja  warunków współpracy cen, zapisów umów   z Podwykonawcami i Dostawcami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne – budowlane, logistyczne lub ekonomiczne,
  • kreatywność,
  • samodzielność w realizowaniu zadań,
  • umiejętność pracy pod presją czasu,
  • znajomość i doświadczenie w branży budowlanej – warunek konieczny,
  • umiejętności negocjacyjne i analityczne,
  • dobra znajomość MS Excel i aplikacji biurowych,
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych,
  • sumienność, zaangażowanie i odpowiedzialność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność negocjacji oraz konsekwencji w realizowaniu podjętych działań,
  • dyspozycyjność, praca odbywa się częściowo w delegacji,
  • prawo jazdy kat. B,
  • Umiejętność zarządzania zespołem oraz organizowania pracy własnej.

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności,
  • możliwość rozwoju zawodowego.

  • Praca Słupsk
  • Specjalista ds. Zakupów Słupsk
  • Kierownik Słupsk
  • Kierownik słupski
  • Specjalista ds. telekomunikacji Słupsk
  • Specjalista ds. PR Słupsk
  • Specjalista ds. Sprzedaży Słupsk
  • Specjalista ds. marketingu Słupsk
  • Specjalista ds. ofertowania Słupsk
  • Specjalista ds. Zarządzania Słupsk
  • Specjalista ds. Eksportu Słupsk
  • Słupsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509