Kierownik Sprzedaży ds. rur polimerowych
  • pomorskie
pomorskie, pomorskie, Polska
Poltrade17 Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Realizacja wyznaczonych celów sprzedażowych w powierzonym obszarze - sprzedaż rur polimerowych dla ciepłownictwa i przemysłu, a także wodociągów i gazociągów dla sieci zewnętrznych.

  • Monitorowanie i analiza rynku (aktualnych i planowanych projektów budowlanych, potencjalnych Klientów, poczynań konkurencji),

  • Opracowywanie i prezentacja oferty, doradztwo sprzedażowe i techniczne dla klientów, negocjacje oraz finalizowanie umów sprzedaży, nadzór nad realizacją umów,

  • Zarządzanie relacjami z obecnymi Klientami w celu utrzymania długofalowej współpracy oraz rozwój nowego portfolio Klientów.

Wymagania
  • Doświadczenie w sprzedaży rur dla ciepłownictwa i przemysłu, a także wodociągów i gazociągów dla sieci zewnętrznych  – min 3 lata, na stanowisku kierownika działu sprzedaży lub kierownika regionalnego.

Oczekiwania interpersonalne

  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie wyznaczonych celów,

  • Orientacja na Klienta i umiejętności budowania długofalowych relacji,

  • Umiejętność samodzielnego planowania i organizacji pracy.

  • Pożądane jest, znajomość języka angielskiego i ukraińskiego w mowie i piśmie w stopniu komunikatywnym,

  • Czynne prawo jazdy kat. B oraz dyspozycyjność do częstych wyjazdów służbowych na terenie kraju.

Oferujemy
  • Atrakcyjny pakiet wynagrodzeń i system premiowy,

  • Wynagrodzenie od 9 000 zł netto + prowizia,

  • Kontrakt B2B

  • Telefon komórkowy, samochód służbowy, wydatki na podróże i gościnność

  • Praca pomorskie
  • Kierownik Drawsko Pomorskie
  • Kierownik Kowalewo Pomorskie
  • Kierownik Jabłonowo Pomorskie
  • Kierownik Mikołajki Pomorskie
  • Kierownik pomorskie
  • Kierownik kujawsko-pomorskie
  • pomorskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714