Regionalny kierownik operacyjny ds. transportu (flota własna)
  • Wrocław
Wrocław, Wrocław, dolnośląskie, Polska
LSP Group Sp. z o.o.
5. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zarządzanie i utrzymanie floty pojazdów w regionie Dolnego Śląska
  • Koordynacja i planowanie pracy kierowców
  • Rekrutacja i zarządzanie kierowcami, w tym organizacja zastępstw na czas urlopów
  • Terminowe odczyty kart kierowców i tachografów
  • Monitoring oraz raportowanie zużycie paliwa
  • Organizacja serwisów
  • Weryfikacja realizacji tras względem zestawień
  • Praca z przypisanymi kierowcami (zapoznanie z procesami i procedurami; instrukcja z systemu Inspecto, itp.)
  • Kontakt z Klientem
  • Utrzymywanie jakości serwisu (terminowość, współpraca kierowcy z klientem, rola w procesie transportowym)
  • Monitorowanie stanu technicznego i czystości pojazdów pracujących w regionie
  • Dbałość o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego i standardów bezpieczeństwa podległego zespołu
  • Wdrażanie rozwiązań usprawniających użytkowanie floty oraz zarządzanie kosztami operacyjnymi
  • Współpraca z innymi działami firmy w celu optymalizacji procesów logistycznych

Nasze wymagania

  • Prawo jazdy kategorii C, C+E oraz karta kierowcy
  • Doświadczenie w pracy jako jako kierowca zawodowy
  • Znajomość przepisów dotyczących czasu pracy kierowców
  • Umiejętności techniczne oraz zamiłowanie do motoryzacji
  • Bardzo dobre zdolności organizacyjne i umiejętność efektywnego zarządzania czasem
  • Silne umiejętności komunikacyjne i zdolność do pracy w zespole
  • Doświadczenie w pracy z kierowcami
  • Odpowiedzialność, profesjonalizm oraz wysoka kultura osobista
  • Praca na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie stawiającej na jakość i życzliwość w biznesie
  • Pracę w dynamicznej i przyjaznej organizacji, która stawia na ludzi oraz zgrane i wspierające się zespoły
  • Korzystne warunki zatrudnienia, w oparciu o umowę o pracę
  • Wysoka pensja oraz premia uzależniona od wyników pracy
  • Praca z nową flotą Euro 6 (Scania, DAF)moraz profesjonalne wsparcie techniczne
  • Przyjazne środowisko pracy z możliwością rozwoju zawodowego
  • Samochód służbowy

  • Praca Wrocław
  • Specjalista ds. transportu Wrocław
  • Kurier (transport) Wrocław
  • Kierownik Wrocław
  • Specjalista ds. Sprzedaży Wrocław
  • Specjalista ds. Zakupów Wrocław
  • Specjalista ds. marketingu Wrocław
  • Specjalista ds. ofertowania Wrocław
  • Specjalista ds. Zarządzania Wrocław
  • Specjalista ds. Eksportu Wrocław
  • Specjalista ds. HR Wrocław
  • Wrocław - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862