REFERENT W WYDZIALE KSIĘGOWOŚCI K/M
  • M.st. Warszawa
mazowieckie, PLAC CZERWCA1976 ROKU 1, 02-495 Warszawa, powiat: m.st. Warszawa, woj: mazowieckie
Zakład Remontów i Konserwacji Dróg
20. 4. 2024
od 5 000 PLN (Wynagrodzenie brutto)
Informacje o stanowisku

- Księgowanie dokumentów według wskazań,
- Uzgadnianie sald ksiąg rachunkowych,
- Prowadzenie weryfikacji i ewidencji środków trwałych, wartości niematerialnych i prawnych oraz wyposażenia,
- Udział w rozliczaniu inwentaryzacji środków trwałych,
- Współpraca w czynnościach związanych z zamknięciem miesiąca/roku,
- Inne prace związane z dokumentacją księgową.

Inne wymagania
Wymagania:
- wykształcenie min. średnie lub średnie branżowe w rozumieniu ustawy prawo oświatowe;
- 1 rok doświadczenia zawodowego;
- umiejętności: swobodne posługiwanie się narzędziami pakietu Microsoft Office;
- umiejętność organizacji pracy własnej;
- samodzielność;
- terminowość;
- skrupulatność;
- dokładność;
- systematyczność i komunikatywność.
Premie i dodatki:
+ dodatek za wieloletnią pracę
Obowiązki:
Godziny pracy: 7:00-15:00.
[Zgłoszenia: osobiste, tel. 22 39 73 909 w godz. 7:00-15:00

Rodzaj zatrudnienia
Umowa o pracę na czas określony

System wynagradzania
Czasowy ze stawką miesięczną

Zmianowosc
jedna zmiana

Jezyki
polski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany

Wyksztalcenia
średnie branżowe

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864