Referent w Dziale Zamówień Publicznych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Szpital Specjalistyczny im. Św. Rodziny SP ZOZ
17. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Szpital Specjalistyczny im. Świętej Rodziny SPZOZ

ul. A.J. Madalińskiego 25, Warszawa

zatrudni pracownika na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie i przeprowadzanie postępowań o udzielenie zamówień publicznych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz wewnętrznymi regulaminami i instrukcjami ,
  • przygotowywanie i przeprowadzanie konkursów ofert na najem pomieszczeń,
  • sporządzanie dokumentacji przeprowadzanych postępowań,
  • udział w pracach komisji przetargowych,
  • koordynowanie czynności związanych z zawieraniem umów,
  • archiwizowanie i udostępnianie dokumentacji z przeprowadzonych postępowań zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa,
  • współpraca z komórkami organizacyjnymi Szpitala we wszystkich fazach udzielania zamówień,
  • gromadzenie informacji ofertowych związanych z potrzebami szpitala,
  • monitorowanie zmian w przepisach prawa objętych zakresem wykonywanych zadań.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • co najmniej dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu postępowań po stronie zamawiającego,
  • znajomość przepisów prawa związanych z prowadzeniem postępowań zamówień publicznych,
  • bardzo dobra znajomość obsługi MS Office, w szczególności MS Excel
  • znajomość korzystania z platform: e-zamówienia UZP oraz komercyjnych platform zakupowych,
  • elastyczność w działaniu oraz umiejętność pracy pod presją czasu,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, samodzielność, rzetelność, dokładność, sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków służbowych,
  • pozytywne nastawienie oraz zaangażowanie w powierzone działania,
  • skuteczność w komunikacji, w tym umiejętność argumentowania.

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość przystąpienia do grupowego ubezpieczenia na życie,
  • karta Multi Sport.

  • Praca Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246