Młodszy_a Specjalist_ka w dziale zamówień z językiem niemieckim
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
1. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Hallo! Guten Morgen!

Dołącz do nowej struktury naszego klienta, globalnej marki z branży motoryzacyjnej! Jeśli szukasz stabilnej pracy, w której będziesz mieć możliwość korzystania z języka niemieckiego na co dzień to oferta dla Ciebie!

Czym będziesz się zajmować? Monitorowaniem procesu zamówień klientów biznesowych. Będziesz również pierwszym punktem kontaktu dla partnerów biznesowych, porozumiewających się w języku niemieckim. Przejdziesz profesjonalne szkolenie, które przygotuje Cię do pracy w systemach, a także dowiesz się więcej o produktach klienta. Dodatkowo będziesz mieć możliwość udziału w usprawnieniach i międzynarodowych projektach.

Oczekujemy

  • znajomości języka niemieckiego na poziomie min B2+/C1 oraz komunikatywnej znajomości języka angielskiego (B2)
  • dostępności do pracy na pełen etat (od poniedziałku do piątku w godzinach biurowych 7:30-9:30, 8 godzin dziennie)
  • chęci do rozwoju w obszarze obsługi zamówień / obsługi klienta
  • umiejętności pracy w zespole
  • komunikatywności i otwartości na nowe wyzwania

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony po 3 miesiącach okresu próbnego
  • premie kwartalne
  • możliwość pracy hybrydowej
  • nowoczesne biuro
  • prywatną opiekę medyczną
  • ubezpieczenie na życie
  • kartę lunchową
  • kartę sportową
  • wczasy pod gruszą
  • zniżki na produkty firmy
  • platformę Mybenefit
  • darmowy dostęp do audiobooków i e-booków
  • szkolenia zewnętrzne i wewnętrzne podnoszące kwalifikacje

Zadania

  • kontakt telefoniczny i mailowy z klientem biznesowym w nawiązaniu do zamówień
  • rejestracja zamówień, koordynowanie i planowanie dostaw
  • monitorowanie i śledzenie zamówień, aby zapewnić terminowość realizacji
  • obsługa reklamacji
  • wsparcie klienta biznesowego: proponowanie alternatyw i doradztwo
  • zapewnienie terminowości dostaw oraz poszukiwanie rozwiązań w przypadku jakichkolwiek opóźnień lub awarii
  • udział w usprawnieniach i automatyzacjach procesu

  • Praca Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 211
    19 030