Referent w Biurze Wsparcia Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej
  • Wrocław, Plac Uniwersytecki 1
dolnośląskie, Wrocław, Plac Uniwersytecki 1, dolnośląskie, Polska
Uniwersytet Wrocławski
18. 5. 2024

Uniwersytet Wrocławski ogłasza konkurs na stanowisko referenta w Biurze Wsparcia Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej

Nazwa stanowiska: referent

Liczba etatów: 1

Wymiar etatu: ½ (od 01.09.2024 r.)

Główne obowiązki:

  • Obsługa studentów i doktorantów w Biurze Wsparcia Aktywności Studenckiej i Doktoranckiej.
  • Obsługa wniosków związanych z działalnością studencką i doktorancką.
  • Monitoring działalności uczelnianych organizacji studenckich i doktoranckich.
  • Prowadzenie dokumentacji wewnętrznej i zewnętrznej w ww. zakresach.
  • Prowadzenie pełnego rejestru dokumentów wraz z ich zarejestrowaniem w systemie EZD.
  • Obsługa poczty elektronicznej.
  • Wykonywanie dodatkowych zadań związanych z funkcjonowaniem jednostki.

Wymagania konieczne:

  • Wykształcenie wyższe lub średnie.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
  • Biegła obsługa komputera – pakietu MS Office oraz urządzeń biurowych.
  • Wysoki poziom zdolności komunikacyjnych i interpersonalnych.
  • Umiejętność organizacji pracy własnej oraz poczucie odpowiedzialności.
  • Dokładność i rzetelność w prowadzeniu dokumentacji.
  • Otwartość na wdrażanie nowych zadań i rozwiązań.

Wymagania pożądane:

  • Doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.
  • Dobra organizacja pracy.
  • Odpowiedzialność, pracowitość i zaangażowanie.
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w prestiżowej i renomowanej Uczelni.
  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę).
  • Dodatkowe wynagrodzenie roczne tzw. „trzynastka”.
  • Możliwość skorzystania z karty multisport.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego.
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia opieki medycznej.
  • Dofinansowanie wypoczynku.
  • Dofinansowanie wypoczynku dzieci.
  • Preferencyjne pożyczki.

  • Praca dolnośląskie
  • dolnośląskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 696
    19 353